دسته
لینکدونی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 6412
تعداد نوشته ها : 38
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

نگاهی کوتاه به فیلم سینمایی ایرانی مطرب

مطرب فیلمی ایرانی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی محصول سال ۱۳۹۷ است. همان طور که در قسمت بالا عرض کردیم ژانر فیلم مطرب، مانند اکثر آثار قبلی مصطفی کیایی،کمدی اجتماعی است.

دانلود فیلم ایرانی مطرب از سایت فردیس فیلم

همچنین در این فیلم چند بازیگر از کشور ترکیه حضور دارند و فیلم‌برداری این فیلم در اسفند ۱۳۹۷ در شهر استانبول به پایان رسید.این فیلم پر فروش ترین فیلم سال ۱۳۹۸ است.

دانلود فیلم ایرانی

فیلم مطرب فیلمی است درام (جتماعی) ؛فیلم درام یعنی فیلمی که موضوع و مساله و یا دغدغه ی یک جامعه را مورد نقد و نکوهش یا تقدیر قرار میدهد به این معنی که درام برگرفته از فرهنگی عمیق در دل جامعه است که می تواند آن را به خوبی بیان کند و بیننده را با آن موضوع اشنا کند البته ممکن است موضوعی در فیلم مطرح شود که سال ها در فرهنگ و جامعه ی ما گوشه مانده است به عبارتی یک فرهنگ منزوی گذشته یا یک فرهنگ منزوی که وجود داشته و وجود دارد یا فرهنگی خوب و یا بد که در جامعه به فراموشی سپرده شده است . 

انتخاب این گونه موضوع ها باعث می شود مخاطب به سمت فیلم و تماشای آن کشش داشته باشد و آن را موقع اکران در برنامه ی خود قرار دهد یا اگر وقت آن را نداشته باشد می تواند آن را در قسمت دانلود فیلم ایرانی فیلم مطرب دانلود کند و از دیدن ان لذت ببرید.

 

بازیگران فیلم سینمایی مطرب

خب بهتره بریم سراغ بازیگران این فیلم سینمایی مطرب

شاید به نظرتون جالب باشه که تو این فیلم چند تا بازیگر ترک به چشم میخورد که برای بازی در این فیلم از کشور ترکیه دعوت شدند یکی از این بازیگران زنی است یه نام عایشا گول جوشکن هست که در این فیلم خوانندگی کرده است و به نظر میرسد این فیلم تحولی در صنعت سینمای ما هست البته این موضوع در کشور ما یک موضوع ساده ای نیست که بتوان مجوز پخش آن را گرفت اما خب شما هم از دیدن این فیلم شگفت زده خواهید شد و اگر شما مخاطب اصلی دانلود فیلم ایرانی و دانلود فیلم سینمایی هستید از دیدن این فیلم سرگرم کننده و جذاب لدت خواهید برد.

نکته جالب اینکه داستان این فیلم مربوط به خوانندگی شخصی به نام ابراهیم هست که البته در این فیلم خوانندگی این فرد را خواهید دید از بازیگرای مطرح  و مورد توجه این فیلم  اقای پرویز پرستویی وخانم الناز شاکر دوست و مهران احمدی چهره های معروف این فیلم هستند که باعث جذاب بودن  دو چندان این فیلم شده است.

خلاصه داستان فیلم مطرب

داستان این فیلم درباره ی یک خواننده کاباره‌ای به نام ابراهیم خوش لحن (خوش سینه) است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده است، نمی‌تواند خواننده مطرح و مورد توجه شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و ادامه ی ماجرا ...

فیلمنامه «مطرب» قبل از «چهارراه استانبول  » نوشته شده است

قرار بود اتفاقات و ماجرا های  آن در لندن اتفاق بیفتد، اما پس از تکمیل متن تصمیم گرفته شده داستان در کشوری که از لحاظ فرهنگی نزدیک به ایران است،فیلم برداری شود.

لازم به ذکر است که  با دانلود فیلم سینمایی از سایت فردیس فیلم ،فیلمی کاملا متفاوت در کارنامه مصطفی کیایی را حس خواهید کرد البته اگر شما از مخاطبان اصلی دانلود فیلم سینمایی ایرانی هستید  است از دانلود فیلم مطرب  از تماشای آن لذت خواهید برد.


دسته ها :
شنبه نوزدهم 11 1398
X